Uvær på Helgeland

Det er totalt 2391 husstander som for øyeblikket er uten strøm. Vi har mannskap ute for å få ordnet feilene så fort som mulig.

Klokken 10:00 har vi utfall følgende steder på Helgeland:
Tosbotn
Lande - Barstad
Olsvik
Leirosen-Toven
Hatten - Drevjamoen
Drevvatnet - Luktvatn - Elsfjord
Bjørn-Kjerringvik
Svenningdal - Fiplingdal - Majavatn
Susendalen
Korgen - Bryggfjeldal - Rabliås
Strandjord - Polarsirkelsenteret
Åga - Dalselv
Langfjell - Kalvvatnet
Leirskardalen
Brennmo - Valamo
Korgen - Korgfjelltunellen - Luktvatnet
Bjørn - Kjerringvik
Holandsvika - Korgfjellet 
Kjærstad - Nedre Svenningdal
Krutå - Krutådal - Nordnes
Dagsvik - Søttarn


Vi minner om at det kan være flere områder uten strøm som ikke står på lista.

Bedriftsforsamling

Bedriftsforsamlingen 2016-2018

 

Alstahaug og Leirfjord

Representant: Siv Helen Sigerstad
Vara: Tore Vikedal

Representant: Brith-Tone Thrana
Vara: Sten Rino Bonsaksen

Brønnøy og Vevelstad

Representant: Torstein Moe
Vara: Magnar Solbakk

Representant: Kari Anne B. Andreassen
Vara: Ken-Richard Hansen

Dønna, Herøy og Nesna

Representant: Arnt Frode Jensen
Vara: Elbjørg Larsen

Representant: Hanne Davidsen
Vara:  Finn Rindahl

Grane og Hattfjelldal

Representant: Harald Lie
Vara: Bjørn Lamo

Hemnes

Representant: Chris Haugli
Vara: Vidar Lenningsvik

Rana

Representant: Tor Arne Strøm
Vara: Kjell Mjelle

Representant: Sissel B. Jensen
Vara: Hanne Wika

Representant: Maria Rausandaksel
Vara: Atle Hiller

Representant: Allan Johansen
Vara: Sissner Olsen

Representant: Espen Håland
Vara: Terje Røli

Sømna og Vega

Representant: Hilde Sprækenhus
Vara: Andrine Solli Oppegård

Vefsn

Representant: Jann-Arne Løvdahl
Vara: Åshild Pettersen

Representant: Magnus Myrvoll
Vara: Eirin Horringmo

Representant: Bjørn Larsen
Vara: May Anne Brand

Utjevningsmandat Alstahaug/Vefsn

Representant: Roy Brubakk
Vara: Carola Karl Urvik

Ansatterepresentanter

Representant: Geir Arne Olsen
Vara: Svein Krutnes

Representant: Mads-Roar Varnvatn
Vara: Espen Skarsbø Olsen

Representant: Tore Jørgensen
Vara: Jørn Ståle Øhlen

Representant: Johan Greva
Vara: Ann-Helen Baadstrand

Representant: Jan-Arve Paulsen
Vara: Webjørn Flosstrand

Representant: Bjørn Fauske
Vara: Espen Salhus

Representant: Hallgeir Skog
Vara: Øystein Løland

Representant: Tom Olsen
Vara: Rune Lien

Representant: Eivind Parelius
Vara: Steinar Thomassen